Prefabrik Havuz Seti 56706 BW477

   Ürün Ölçüleri

366 cm x 76 cm

Marka

bestway

Etiketler: Kategoriler: Stok kodu: BW477

Yaz mevsiminde, kendi evinizin bahçesinde havuz keyfi yapmak gibisi yok!

Bestway® Steel Pro MAX™ Prefabrik Yer Üstü Havuz Seti sayesinde bahçenizde son derece dayanıklı ve çok hesaplı bir havuz kurabilirsiniz.

Sağlam Yapı Kalitesi: Havuzun iskeleti paslanmaz çelik parçalardan oluşur.

Özel FrameLink System™ bağlantı sistemi ile birbirine eklenip kilitlenen parçalar, güvenli ve son derece dayanıklı bir yapı oluşturur.

Havuzun yüzeyi, delinmelere karşı güçlendirilmiş DuraPlus™ malzemeden imal edilmiştir.

Havuzun kurulumu ve sezon bittiğinde kaldırılıp saklanması kolaydır. Ek malzeme ya da alet gerektirmez. Gider vanasına bağlayacağınız bir hortumla kolayca boşaltılır.

Bestway® Steel Pro MAX™ Prefabrik Havuz ile yaz günlerini havuz keyfiyle dolu geçirin! Havuz duvarları üst düzey dayanıklık ve uzun kullanım ömrü için polyester kafes dolgu ve iki yüksek ölçü pvc tabakasıyla takviye edilmiş bir malzeme olan DuraPlus™ ile üretilmiştir.

Su Kapasitesi (%90): 6.473 L (1.710 gal.) FrameLink System™ – özel kalıplanmış T bağlantı elemanları metal üzerine metal korozyonunu önler Kolay 20 dakikada kurulum Sezon dışı saklama işlemine hazırlanırken sökülmesi kolay 3 katmanlı bant, ilave duvar desteği sağlar

Yuvarlak biçimi kolay montaj, arttırılmış denge, daha az boşa giden alan anlamına gelir Havuz Flowclear™ filtre pompalarıyla uyumlu bağlantı parçaları ile donatılmıştır

Sabit akış kontrolü boşaltma valfi, suyu kolayca boşaltmak için bir bahçe hortumuna (adaptör dahildir) takılır

Set İçeriği;

  • Devirdaim Motoru
  • Filtre
  • Üst Kapama Bezi
  • Havuz zemin koruyucu
  • Flatör
  • Havuz Suyu Test Kiti
  • 1 KG Klor
  • 1 Lt Yosun Önleyici
  • 0,5 KG PH Düşürücü

Prefabrik Havuz Seti 56706 BW477 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Havuz Seti 56706 BW477
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku