BESTWAY EĞLENCE BİZİM İŞİMİZ 

bestway logoBestway olarak 1994 yılından bu yana vizyonumuz, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle dünyadaki herkes için eğlenceli ve kalıcı deneyimler yaratmak olmuştur. Mütevazi başlangıçlarımızdan bu yana, ürün, marka portföyümüzü sürekli genişleterek, araştırma, tasarım, geliştirme ve üretim kapasitemizi güçlendirmeye yönelik çabalarımızı sarf ettik. Ürünlerimiz artık dünya çapında altı kıtada 110'dan fazla ülkede bulunabilir.

Halen, geniş bir yelpazedeki tüketici gruplarına ve coğrafi pazarlara hitap etmek üzere tasarlanmış kapsamlı bir yer üstü havuzları ve portatif jakuziler, deniz malzemeleri , Su sporları ve kamp ürünleri gibi dört temel kategoride yaklaşık 1.100 ürün sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için, Bestway'deki her departman en iyi ürün çözümlerini sunmak için yakın çalışır. Bu, teknoloji merkezlerimizi, merkez laboratuarları, kalite güvence merkezlerimizi, dikey olarak entegre üretim sistemlerimizi ve dünya genelindeki köklü satış sonrası servis merkezlerimizi içerir.

Tamamen sahip olduğumuz fabrikalar Şangay, Nantong, Yancheng ve Haian'da bulunmaktadır. Hepsi lojistik ve nakliyeyi kolaylaştıran Yangtze Nehri Deltası bölgesinde bulunmaktadır. 20 yıldan fazla süren bir gelişimden sonra, tesislerimiz yaklaşık 1.400.000 metrekarelik toplam bir alan oluşturuyor ve üretim tesisi, malzeme dağıtım merkezi ve depolar dahil 1.100.000 metrekareyi kapsayan tesisler bulunuyor.

Bestway

1994 yılında kurulan Bestway markası, yirmi yılı aşkın süredir kullanıcılarına alışılmışın dışında bir kullanım keyfi sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile faaliyet gösteren marka, tatil hayalleri kuran ve eğlenceden ödün vermeyen kullanıcıları mutlu ediyor. Bestway, şişme havuz modellerinden banyo oyuncak çeşitlerine, el pompası modellerinden havuz merdivenine, tek kişilik ve çift kişilik şişme yatak çeşitlerinden şişme kızak modellerine kadar binlerce ürünü kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Boyutları birbirinden farklı olan şişme havuzlar ile tüm tüketicilerin ihtiyacına yanıt vermeyi başaran Bestway markası, el pompası modellerinde elektrikli olanlara da yer veriyor.

Bestway Deniz Ürünleri Eğlenceli Bir Tatil İsteyenlerin Yanında

Farklı model ve ebatlara sahip şişme havuz modelleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin ihtiyacına yanıt veriyor. Bestway markası, şişme mini oyuncak modelleriyle çocuklar için havuz ve banyo keyfini tam bir eğlenceye dönüştürüyor. Markanın havuzda oyun oynamaktan keyif alanlar için tasarladığı şişme kale havuz oyuncağı hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Ayrıca havası alındıktan sonra katlanarak saklanabilen şişme ürünler bu yönüyle alandan da tasarruf etme imkanı sunuyor. 

Kullanımı oldukça kolay olan şişme deniz ürünleri ister balkona ister bahçeye istenirse de evin teras bölümüne kurularak kolaylıkla kullanılabiliyor. Şişme havuz ve şişme yatak modelleri ile uyumlu olarak tasarlanan markanın pompaları sayesinde ürünlerin şişirilmesi oldukça pratik bir hale geliyor. Yine şişme yastık üretimine de yer veren marka, havuzda ya da denizde oldukça keyifli bir kullanım imkanı sağlıyor. Markanın ürünleri arasında yolculuk yaparken başı sabit tutmaya yardımcı, özellikle uyku anında konforu artıran şişme boyun yastığı modelleri yer alıyor. Bestway deniz ve plaj aktivitelerinin yanı sıra doğa tutkunlarını da düşünüyor. Bunun için çeşitli çadır modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ayrıca, kamp tutkunlarının daha rahat bir uyku çekmesi için kamp yatağı modelleri de bulunuyor. Kalite ile birlikte uygun fiyat arayanlar için oldukça güvenli bir alışveriş sunan Feyza Outdoor'da dilediğiniz Bestway markasına ait ürünü sitenin kolay arayüzü sayesinde zahmetsiz bir şekilde bulabilir, isterseniz sismehavuz.com adresinden yönleneceğiniz ürün linki üzerinden satın alabilirsiniz.

Bestway Yedek Parça Aramaya Son!

Bestway ürünleriniz için orjinal yedek parçalar Feyza Outdoor'da! Orjinal Bestway Yedek Parça araması yapmak için hemen tıkla!