EĞLENCE BİZİM İŞİMİZ ™

1994 yılından bu yana vizyonumuz, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle dünyadaki herkes için eğlenceli ve kalıcı deneyimler yaratmak olmuştur. Mütevazi başlangıçlarımızdan bu yana, ürün, marka portföyümüzü sürekli genişleterek, araştırma, tasarım, geliştirme ve üretim kapasitemizi güçlendirmeye yönelik çabalarımızı sarf ettik. Ürünlerimiz artık dünya çapında altı kıtada 110'dan fazla ülkede bulunabilir.

Halen, geniş bir yelpazedeki tüketici gruplarına ve coğrafi pazarlara hitap etmek üzere tasarlanmış kapsamlı bir yer üstü havuzları ve portatif jakuziler, deniz malzemeleri , Su sporları ve kamp ürünleri gibi dört temel kategoride yaklaşık 1.100 ürün sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için, Bestway'deki her departman en iyi ürün çözümlerini sunmak için yakın çalışır. Bu, teknoloji merkezlerimizi, merkez laboratuarları, kalite güvence merkezlerimizi, dikey olarak entegre üretim sistemlerimizi ve dünya genelindeki köklü satış sonrası servis merkezlerimizi içerir.

Tamamen sahip olduğumuz fabrikalar Şangay, Nantong, Yancheng ve Haian'da bulunmaktadır. Hepsi lojistik ve nakliyeyi kolaylaştıran Yangtze Nehri Deltası bölgesinde bulunmaktadır. 20 yıldan fazla süren bir gelişimden sonra, tesislerimiz yaklaşık 1.400.000 metrekarelik toplam bir alan oluşturuyor ve üretim tesisi, malzeme dağıtım merkezi ve depolar dahil 1.100.000 metrekareyi kapsayan tesisler bulunuyor.