Büyük Şişme Havuz

   Ürün Ölçüleri

366cm x 76cm

Büyük Şişme Havuz 57273 DİKKAT: Bestway havuzları için özel üretilen Quardex markalı BW708 kodlu kimyasal setini kullanmanızı tavsiye edilir. Bu kimyasal 1 kg klor, 1 litre yosun önleyici ve 0,5 kg ph düşürücü şeklindedir. Dışarıdan alacağınız kimyasal ürüne zarar verebilir. Hatalı kimyasal kullanımı teknik servis tarafından garanti kapsamına alınmamaktadır.

Bestway® Fast Set™ Havuz Seti ile havuz keyfiniz hemen hazır! 
 
‘Fill & Rise’ sistemi sayesinde, su dolarken kendiliğinden kurulan havuzun hazırlanması çok basit ve hızlıdır: Eğimi olmayan düz bir zeminde üst çemberi şişirin. Havuzunuzun kenarları su doldukça yükselir ve kısa sürede kullanıma hazır olur. 
Havuzun yüzeyi, son derece dayanıklı, 3 katlı, DuraPlus™ malzemeden imal edilmiştir ve özel işlemlerle, delinmelere karşı PVC’den %85 daha güçlü hale getirilmiştir. 
Sezon bittiğinde kaldırıp saklaması çok kolaydır.  Akış kontrollu gider vanasından hortumla kolayca boşalan havuz, katlanır, yer kaplamaz. 
Bestway® Fast Set™, bahçede hızlı ve kolayca havuz kurmak isteyen aileler için ideal bir seçenek. Çocukların oynaması için elverişli olduğu kadar, büyüklerin keyifle serinlemesi için de uygun. 
 
Özellikler:
DuraPlus™ delinmeye karşı dayanıklı, Uv’ye karşı dayanıklı yan duvarlar ağırlığa, gerilmeye ve harekete karşı güvenlidir
Su kapasitesi (%80): 5.377 L (1.421 gal.)
Kolay, alet gerektirmeyen kurulum – 10 dakikada su için hazır
Düz bir yüzey bulun ve üst halkayı şişirin; havuz, suyla doldukça şişerek yükselir
Sabit akış kontrolü boşaltma valfi suyu boşaltmak için bir bahçe hortumuna takılır
Sezon dışında saklamak için sökülmesi kolay
Havuz Flowclear™ filtre pompalarıyla uyumlu bağlantı parçaları ile donatılmıştır
 
İçerik: 
1 adet havuz, onarım yaması