Tek Kişilik Kendinden Motorlu Şişme 2 katlı Yatak 14095

   Ürün Ölçüleri

191 cm x 97 cm x 35 cm

Etiketler: Kategoriler: Stok kodu: 14095

Bestway Tek Kişilik Kendinden Motorlu Şişme yatak 14095

Bestway Tek Kişilik Motorlu Şişme Yatak ile dinç ve tazelenmiş olarak uyanın! Bu 35 cm yüksekliğindeki geniş tek kişilik yatak tüm gece boyu konfor sağlar. Kompakt yapısı ve entegre şişirme aparatı sayesinde ihtiyaç anında kolay kurulum ve kullanım mümkündür.

Ölçüler ;
Uzunluk : 191 cm
Genişlik : 97 cm
Yükseklik : 35 cm
Taşıma kapasitesi : 227 kg

Dayanıklı Yapı
Konforlu uyuma yüzeyi, sağlam yapısı ve entegre yastığıyla sizi harika bir uykuya hazırlar. İç kısmı, dayanıklılık kazandıran malzemesinden yapılmıştır. Bu yüksek kaliteli malzeme tüm gece boyu mükemmel konfor sağlar.

Kolay Kurulum
Entegre şişirme aparatı yatağı 2,5 dakikada şişirir. Siz yatmaya hazır olduğunuzda yatağınız da hazırdır. Sabah olunca hızlı hava boşaltma valfi kolayca yatağı söndürmenizi sağlar. Kolay taşıma ve saklama için kendi çantası bulunur.

Tek Kişilik Kendinden Motorlu Şişme 2 katlı Yatak 14095 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Kendinden Motorlu Şişme 2 katlı Yatak 14095
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku