64 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kurtarıcı Özellikteki Fonksiyonel Şişme Yatak Koltuklar Feyza Outdoor'da!

Uyku, insanın sağlıklı yaşaması için gerekli temel fiziksel aktivitelerin başında gelenlerdendir. Yeteri kadar alınmayan bir uyku, hem metabolizmaya hem bağışıklık sistemine hem de zihinsel sisteme zarar verir. Dolayısıyla, söz konusu bu kadar önemli bir aktivite olduğunda, hangi koşul ya da konumda olursa olsun gerektiğinde insanlar uyumak ister. İşte tam bu noktada şişme yatak ürünleri ile koşul ya da konum ne olursa olsun aradığınız konfora ulaşabilirsiniz. Kendi içinde de çeşitlenen yatak çeşitleri ile pratik ve konforlu uyku ya da dinlenme alanları oluşturarak, günün yorgunluğunu hızlı bir şekilde üstünüzden atabilirsiniz. Oldukça pratik kullanıma sahip olan bu yataklar çok kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Üstelik, inovatif yenilikler ve bunlara eşlik eden teknolojininin sürekli gelişmesi ile bu ürünlerin dayanıklılık, konfor, boyut, şişirme hızı, kişi ya da ağırlık kapasitesi gibi nitelikleri de gelişmiş durumdadır. Bunun yanında bu tasarımlar özellikle şişirilmedikleri zaman da kolay taşınabilen düşük ağırlıkları ile kişilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yerini alır. Bu ürünlerin şişirme şekli de değişkenlik gösterir. Manuel olarak şişirilebilen modeller, fiber doku teknolojisi ile üretilen yatak yüzeyleri, harici ya da dahili pompa sistemi bulunduranlar, iç motor sistemi ile kendiliğinden şişebilen otomatik şişme yatak ve daha pek çok farklı model, kişilerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenerek onlara hitap eder. Bütün bu bilgiler doğrultusunda eğer sizler de şişme yatak modelleri arasından herhangi birini satın almak istiyorsanız, Feyza Outdoor güvencesi ve fiyat seçeneklerinin sağladığı avantajlar ile satın alabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece hem bütçenize uygun bir seçim yapmış olur hem de vücut sağlığınızı dengede tutabilirsiniz. Feyza Outdoor’un sizlere sunduğu eşsiz fırsatlar sayesinde keyifli bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem misafirleriniz için hem de kendiniz adına üstün bir konfor elde edebilir, evinize gelen konukları memnun şekilde yolcu edebilirsiniz.

Çeşitli Beklentilere Göre Üretilen Şişme Yataklar

Bu eşsiz ürünler hem uzun seyahatlerde, hem kamp alanlarında hem de evlerde kullanılabilen oldukça pratik ürünler arasında yerini alır. Ev içi kullanım söz konusu olduğunda, örneğin evinize bir misafir geldiğinde hızlıca hazırlayabileceğiniz tasarımlar sayesinde, misafirlerinizin konforlu bir gece geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ya da kamp yapmak istiyorsanız, sert ve rahatsız edici bir ortamda uyumak yerine, hem dayanıklı hem de konforlu modellerden birini tercih ederek uyku sürecinizi verimli ve yeterli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu modeller bunun yanında farklı niteliklere göre de ayrılır. Ekonomik, lüks, ergonomik, hem yatak hem koltuk ve buna benzer daha bir çok dizayna sahip olanlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hangi modeli tercih etmeniz gerektiği ise kişisel zevklerinize ek olarak bir yataktan beklentinize göre de değişkenlik gösterir. Örneğin araba ile sık seyahat eden ve dolayısıyla araç içinde uyuması gereken bir bireyseniz, araç içi şişme yatak modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Veya tek kişilik bir yatak arayışındaysanız ve ev içerisinde kullanmak gibi bir düşünceniz varsa, manuel pompalı olanları tercih edebilirsiniz. Bu tek kişilik şişme yatak modelleri, manuel pompalı olmasına karşın, tek kişilik bir birey boyutlarında yapıldığı için oldukça rahat bir şekilde hazır hale getirilebilir. Ancak eğer dilerseniz çok az bir bütçe artırımı ile kendinden pompalı modelleri de tercih edebilirsiniz. Kendinden şişme yatak pompalı modeller, kişi herhangi bir çaba harcamadan şişer. Fakat şiştiği esnada ufak bir gürültü yapması muhtemeldir. Dolayısıyla özellikle ev tipi kullanımda manuel pompalı modeller tercih edilir. Bunun yanında dış ortamlarda da özellikle kampçıların vazgeçilmezleri arasına giren bu özel tasarımlar çeşitli kalite standartlarına sahiptir. Ultra kaliteli ve lüks tasarıma sahip olan modeller, özellikle kişinin konforunu en üst seviyede tutarak adeta normal bir yatakta yatıyormuş gibi bir his verir. Bunun yanında bazı modeller direkt olarak dış ortamlardaki kullanıma göre dizayn edilir. Kamp şişme yatak modellerinin dizaynları, tamamen kamp yapan bireylere uygun olduğundan çoğunlukla bu yönde avantaj sağlayan niteliklere sahiptir. Bu tür modeller yerden yukarı belli bir miktar kat bırakır. Bu kat farkı sayesinde, yerden gelebilecek soğuğun gelmemesi sağlanır. Böylece özellikle serin gecelerde üşümeden uyumanıza olanak verir. Üşümeden, konforlu bir uyku çektiğiniz takdirde de dinç ve zinde bir şekilde güne uyanmanız oldukça kolay olur. Bu ürünler tek kişilik kullanıma ek olarak iki, üç ve hatta dört kişiye kadar yatak imkânı sunabilir. Özellikle kişi sayısı 4 kişilik şişme yatak modellerinde olduğu gibi iki ya da üzerine çıktığında, genellikle kişiler hem zaman hem de enerjiden ciddi oranda tasarruf etmek için, pratik, kendinden şişme yatak olanlarını tercih ederler. Sizler de bu bilgiler ışığında kendinize ya da sevdiklerinize uygun yatak tipinden birini seçebilirsiniz.

Misafirleriniz İçin Konforlu Opsiyonlar

Ev tipi şişme yatak modelleri ev içi kullanımda da sizi tatmin edecek pek çok avantaja sahiptir. Bu tasarımların yüzeylerinin yapısı, özellikle yaz dönemlerinde fazlasıyla artı puan katan terletmez yüzey sistemine göre üretilir. Dolayısıyla, terletmez yüzeyi sayesinde sıcak aylarda sizi rahatınızdan mahrum bırakacak bir deneyim yaşamamanızı sağlar. Bunun yanında iç mekanlarda kullanıma uygun modeller arasında elektrikli olanlar da mevcuttur. Elektrikli şişme yatak modelleri, pompa gücünü elektriğin kendisinden alır. Dolayısıyla yatağı şişirmek için sadece prize takıp düğmeyi çalıştırmak yeterli olur. Elektrikten aldığı güç ile pompalı şişme yatak kolay ve hızlı bir şekilde şişer. Öte yandan elektrikli modellerin bazıları, kendinden ısıtmalı bir şekilde gelir. Yatak yüzeyi, elektrik gücüyle kendi kendini ısıtarak, soğuk havalarda kullanan kişinin üşümesine engel olur. Bu fonksiyon, hem iç hem de dış mekanlarda bu tasarım kişilerin en beğendiği özellikler arasında da yerini alır. İç mekan kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da kullanıldıktan sonra yatağın saklanabilme durumudur. Bu ürünleri işiniz bittikten sonra havasını indirerek çok az yer kaplayan ürünler haline getirebilirsiniz. Dahası, havası inmiş bir tasarım katlanabilir hale geldiğinden, evinizde herhangi bir noktaya kolaylıkla katlanır şişme yatak ürününüzü bir sonraki kullanımda tekrar çıkarmak üzere yerleştirebilirsiniz. Bunun yanında ebatlar da değişkenlik gösterir. Tercihlerinize göre dilerseniz 150x200, 160x200, 190x120, 200x200 şişme yatak, boyutlarından birini seçebilirsiniz. Şişme yatak ölçüleri tamamen kullanmak istediğiniz konum ve sizin fiziksel ölçülerinize göre değişkenlik gösterir. Bütün bunlara ek olarak, şişme yatak tavsiyesi isteyen kişilerin duyması gereken ilk husus ise kesinlikle kesici ya da delici alet kullanılmaması gerektiğidir. Ayrıca bu eşsiz yüzeyleri temizlemek istediğiniz takdirde dikkat etmeniz gereken temel hususlardan biri de aldığınız ürünün önerdiği ölçüde ve uygun malzemeler ile temizlik yapmanızın gerekmesidir. Aksi takdirde tasarımınyüzeyi zarar görebilir. Bu durumda da yatağınızın efektifliği düşebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir.

Her Türlü Koşula Dayanıklı Modeller

Gelişmiş teknolojinin getirdiği niteliklerden biri olarak, bu tasarımlar da dayanıklılık düzeylerini artırmaya devam ederek sizi tatmin etmeyi amaçlar. Son dönemlerde daha sık tercih edilen fiber teknolojiye sahip tasarımlar, özellikle dış ortamlarda oluşabilen çeşitli risklere karşı yüksek dayanıklılık sunar. Temelde ana amacı içerisindeki havayı olabildiğince sızdırmamak olan yüzeyler, aynı zamanda ani darbe ya da ezilmelere karşı da ciddi oranlarda direnç gösterir. Dış tasarımının katman katman yapılması, dayanıklılık uğruna konfordan fedakarlık yapılmasını da önleyerek, hem yumuşak hem de sağlam yüzeyleri olmasına sebep olur. Bütün bu özellikler sonucunda, koşul ya da ortam ne olursa olsun sizlere uzun ömürlü kullanım vaat eden şişme yataklara sahip olabilirsiniz. Kişilerin öneri ve yorumları incelendiğinde de dış ortamlara uygun şekilde tasarlanan modellerin ne kadar verimli sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz. Bunun yanında şişme yatak yorum yapanlar arasında bir diğer bahsedilen nokta da çadır içi kullanıma uygunluk durumudur. Ürünlerin ebatları, çoğunlukla çadır boyutlarına uygun olarak üretilir. Örneğin eğer şişme yatak 2 kişilik bir modele sahipseniz, yatağınız iki kişi kapasiteli bir çadır içerisine rahatlıkla sığar. Böylece dışarda uyuma gibi kulağa hoş gelmeyen durumlar yaşanmaz. Bu durum aynı şekilde 3 kişilik şişme yatak modelleri için de geçerlidir. Dolayısıyla eğer çadır için şişme yatak arayışındaysanız, kendi çadırınızın kaç kişilik olduğuna göre uygun bir yatak tercihi yaparak, çadır içinde yatağınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında bazı modeller ayak pufu gibi detaylara da sahiptir. Ayak pufu sayesinde ayaklarınızı da uzatmanızı sağlayan bu modeller, keyifli bir günün yorgunluğunu atmak için birebirdir. Öte yandan dayanıklı ve uzun süre hava sızdırmaz yapısı sayesinde, hiç havasını söndürmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.
Şişme Yataklar ile Gelen Aksesuarlar
Bu tasarımlar, ilk satın alındığı sırada kendilerine ek olarak pek çok farklı aksesuar ile de birlikte gelebilir. Pompalı modellerdeki pompa gibi zorunlu aksesuarlar ya da motorlu şişme yatak modelleri ile gelen motorların yanı sıra, zemin matı gibi ek aksesuarlar da vardır. Zemin matı, zeminle yatak arasına konularak hem yatağı zeminden gelebilecek tehlikeli maddelerden korur, hem de ısı yalıtımı sağlayarak fazla yatağın soğumasını ya da ısınmasını önler. Bir diğer aksesuarlar da bazı şişme yataklar ile gelen yastıklardır. Bu yastıklar da tıpkı yataklar gibi benzer niteliklere sahip olan ancak yastık görevi gören ürünlerdir. Bu yatağın yanında gelen aksesuarların neler olabileceği, satın alım aşamasında belli olabilir. Yatağınızın niteliği, kaç kişilik olduğu ya da ne gibi özelliklere sahip olduğuna göre şişme yatağınız ile gelecek aksesuarı seçebilirsiniz. Koltuklar, ev içi kullanım için de çok pratik kullanım imkanı sunar. Misafiriniz geldiğinde, ona konforlu bir koltuk oluşturabilirsiniz. Üstelik özellikle ev içi kullanıma göre dizayn edilen koltuklar, kullanılan odaya uyum sağlayan şık tasarımlara sahiptir. Koltukları eğer isterseniz kendi odanızda da istediğiniz köşeye konumlandırarak kullanabilirsiniz. Bu aksesuarların her biri farklı görevlere hizmet ettiği gibi, hepsi de kendi alanında oldukça kullanışlı ürünlerdir. Örneğin kamp modellerinden birini tercih etmiş ve ormanlık alanda kamp yapmak isteyen biriyseniz, zemin matı sayesinde yatağınızın direncini artırabildiğiniz gibi ara kat özelliğine sahip yatakların aksesuarları ile de yerden yükselebilirsiniz. Yerden yükselmek, hem böcek gibi canlılarla aranıza mesafe girmesine yardımcı olur hem de ısı yalıtımına fazladan katkı sağlar. Veya misafirleriniz geldiğinde onların rahat etmesini ve konforlu uyumasını sağlamak isteyen bir bireyseniz, elektrikli iki kişilik şişme yatak modellerinden birini seçebilirsiniz.
Oldukça İşlevsel Niteliklere Sahip Koltuklar
Eşsiz koltuk tasarımları, birbirinden farklı model seçenekleri ile gelir. Bu modeller hem renk ya da tasarım gibi görsel zevke hitap eder hem de işlevsellikleri ile kendi kullanımlarına ek nitelikler katar. Bu koltuklar göze oldukça hitap eden renk seçenekleri ile üretilirler. Şeffaf şişme koltuk rengi bile bulunur. Dolayısıyla, koltuğunuzun rengini kendi istekleriniz doğrultusunda seçebilir ve bu bağlamda bulunduğunuz ortama uyum sağlayan bir koltuk sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında koltukların tasarımlarında da çeşitli farklılıklar mevcuttur. Bazı koltuklar yatak da olabilen yapıya sahiptir. Şişme yatak koltuk isimli olan bu modeller, özellikle kamp yapmayı seven bireylerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Yatak görevini tamamladıktan sonra basit bir hareket ile koltuk haline gelebilen bu modeller ile tüm gün rahatınızdan ödün vermeden kampınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dahası, yatak koltuk modelleri, yanlarında çeşitli aparatlara da sahiptir. Bardağınızı ya da yiyeceğinizi koyabilmenize imkan tanıyan koltuğun kolluklarındaki detaylar, kamp yaparken ihtiyacınız olan her şeyi masaya gerek duymadan muhafaza etmenizi sağlar. Ev içi kullanımda kalabalık misafirler için de birebir olan koltuk seçenekleri vardır. Tek kişilik, çift kişilik şişme koltuk, modellerinden birini seçerek daha geniş koltuklara sahip olabilirsiniz. Özellikle yaşam alanınızın sınırlanmasını istemiyorsanız, gerek gördüğünüz anlarda basit bir hareket yardımıyla şişme ürününüzü koltuk haline getirebilirsiniz. Böylece tıpkı kendi koltuğunuzdaymış gibi ferah ve düzenli bir şekilde misafirlerinizin konforunu korumaya devam edebilirsiniz. Bunlara ek olarak portatif ve kolay taşınabilir olması, şişme koltukları şişer vaziyetteyken bile dilediğiniz yere koymanıza olanak verir. Huzurlu bir kamp akşamında şişme koltuklar sayesinde kitap okuyabilir, arkadaşlarınızla keyifli sohbetler gerçekleştirebilir ya da yoğun bir misafir günü esnasında misafirlerinizin her birine rahat oturma alanları yaratmak için kullanabilirsiniz.
Bütçenize Uygun Seçenekler
Şişme yatak ve koltuklar, barındırdıkları pek çok nitelik ve teknolojinin yüksek imkanlarına karşın, Feyza Outdoor farkı ile oldukça yüksek çeşitlilikte ve bütçe dostu bir şekilde sizlerin beğenisine sunulur. Şişme yatak ve koltuk modellerindeki fiyat çeşitliliği ise belli sebeplere dayanır. Şişme yatak markaları ürünlerini fiyatlandırırken ilk olarak barındırdığı niteliklere göre fiyat belirler. Bu nitelikler şişme yatağın şişirilme yöntemi veya katlı olup olmaması olabilir. Örneğin 3 katlı, 4 katlı şişme yatak, katsız bir şişme yataktan daha yüksek fiyatlıdır. Bunun sebebi katlı şişme yatakların özellikle ev içi kullanımda sağladığı avantajlardır. Veya eğer şişme koltuk satın almak istiyorsanız, ayak pufu ya da cepliği barındıran koltuklar, diğer modellerden yüksek fiyatlı olabilir. Bir diğer fiyat belirleyici detay ise ebatlardır. Şişme yatak ya da koltuk fark etmeden, ürünün boyutu büyüdükçe fiyat da aynı oranda artar. Bütün bunlara ek olarak, yatağın üretildiği malzeme, ağırlık kapasitesi, taşıma kolaylığı gibi kıstaslar da bu ürünleri fiyatlandıran temel etkenler arasında yerini alır. Örneğin, şişkin olmayan hali daha ağır olan bir model, eğer daha dayanıklı değilse hafif modelden ucuz olabilir. Bunun sebebi tamamen ergonomik açıdan hafif olana göre dezavantajlı olmasıdır. Sonuç olarak bütün bu bilgiler ışığında ayırdığınız bütçe ve bir şişme yatak koltuk ürününden beklentinize göre dilediğiniz modeli tercih ederek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında uygun şişme yatak ya da koltuk arayışındaysanız, fiyat performans ürünleri de oldukça kullanışlıdır. Dolayısıyla tercih etmek istediğiniz ürün ne olursa olsun, kendinize uygun bir şişme yatağı rahatlıkla bulabilirsiniz.
Şişme Yatak Nasıl Şişirilir?
Şişme yatakları kullanmak gerektiği takdirde oldukça kolay bir şekilde şişirmek mümkündür. Modellerin bazılarının yanında şişirme işlemi sırasında kullanılabilecek çeşitli pompalar gönderilir. Ayak pompaları, oldukça pratik şekilde kullanılabilir. Pompanın ucunu şişirme yerine sokarak ayakta basınç uygulayıp yatağın şişmesi sağlanabilir. Ayak gücü ile şişirilebilen bu modellerin yanında elektrikli pompa ile şişirilebilen seçenekler de vardır. Elektrikli pompalar işi hızlı bir şekilde halledebilir. Elektrikli pompa çeşitlerinden edinerek işinizi kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz. Özellikle koltuk ve yatak olarak kullanılabilen çift kişilik ürünler son derece büyüktür. Bu nedenle şişirme işleminde elektrikli pompa kullanmanız mantıklı olabilir. Setlerde bulunan yastıkları da bu pompalar yardımı ile kolayca şişirebilirsiniz. Yatağı kullandıktan sonra havasını indirmek için üzerinde bir süre durmanız ve hava noktasının kapağını açmanız yeterlidir. Şişirme işi ile uğraşmak istemeyen kişiler ince yapıya sahip olan modelleri tercih edebilirler.
Şişme Yatak Nerede Satılır?
Şişme yatak çeşitleri, birbirinden farklı boyutlara sahiptir. Tek kişilik ve çift kişilik modeller arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilir ve rahat edebileceğiniz seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Farklı boyutlardaki bu ürün çeşitlerine Feyza Outdoor’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Set şeklinde sunulan ürünlerin içerisinde farklı malzemeler bulunur. Bazı setlerin içerisinde yastık da vardır. Şişme yastık ve yatak çeşitlerini birlikte kullanarak siz de bu ürünlerin konforlu yapısından faydalanabilirsiniz. Burada ihtiyaçlarınıza uygun pek çok farklı set bulunur. Farklı marka ürünlere göz atıp modellerin özellikleri hakkında derinlemesine bilgi edinebilirsiniz. Çocuklar için özel olarak üretilen ufak boyuttaki modellere de göz atabilirsiniz. Siz de birbirinden konforlu ve avantajlı şişme yatak çeşitlerine Feyza Outdoor’dan ulaşabilirsiniz.
Şişme Yatak Çeşitleri Nelerdir?
Farklı mekanlarda kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan değişik şişme yatak çeşitleri vardır. Araç içi şişme yatak çeşitleri kısa süreli gidilen arabalı tatillerde veya karavanlarda kullanım için uygundur. Çocuk şişme yatak koltuk çeşitleri ise miniklerin fiziksel yapıları düşünülerek tasarlanan özel modellerdir. Lacivert şişme yatak koltuk çeşitleri ise hem yatak hem koltuk olarak kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun şişme yataklardan edinerek rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.
67000 Yatak + 62002 E.Pompa BW120
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku