Prefabrik Havuz 56406

   Ürün Ölçüleri

305cm x 76cm

Marka

bestway

Prefabrik Havuz 56406Prefabrik Havuz 56406   DİKKAT: Bestway havuzları için özel üretilen Quardex markalı BW708 kodlu kimyasal setini kullanmanızı tavsiye edilir. Bu kimyasal 1 kg klor, 1 litre yosun önleyici ve 0,5 kg ph düşürücü şeklindedir. Dışarıdan alacağınız kimyasal ürüne zarar verebilir. Hatalı kimyasal kullanımı teknik servis tarafından garanti kapsamına alınmamaktadır.

BESTWAY YUVARLAK STEEL PRO MAX PREFABRİK HAVUZ 56406 ( 305 cm x 76 cm )

Bestway® Steel Pro MAX™ Prefabrik Yerüstü Havuz Seti sayesinde bahçenizde son derece dayanıklı ve çok hesaplı bir havuz kurabilirsiniz.

Sağlam Yapı Kalitesi:
Havuzun iskeleti paslanmaz çelik parçalardan oluşur. Özel FrameLink System™ bağlantı sistemi ile birleştirilen parçalar, güvenli ve son derece dayanıklı bir yapı oluşturur. Eklem yerlerinde paslanma riski yaratan metal temaslı noktalar bulunmaz. Havuzun yüzeyi, delinmelere karşı güçlendirilmiş DuraPlus™ malzemeden imal edilmiştir. DuraPlus™, PVC ile karşılaştırıldığında, yırtılmaya karşı %15, gerilmelere karşı %33 ve delinmelere karşı %83 daha dayanıklıdır. Havuzun uzun ömürlü olmasını sağlar. Havuzun kurulumu ve sezon bittiğinde kaldırılıp saklanması çok basittir. Ek malzeme ya da alet gerektirmez. Gider vanasına bağlayacağınız bir hortumla kolayca boşaltılır.

Özellikler

Su Kapasitesi (%90): 4.678 L
Havuz duvarları üst düzey dayanıklık ve uzun kullanım ömrü için polyester kafes dolgu ve iki yüksek ölçü pvc tabakasıyla takviye edilmiş bir malzeme olan DuraPlus™ ile üretilmiştir
3 katmanlı bant, ilave duvar desteği sağlar
FrameLink System™ – özel kalıplanmış T bağlantı elemanları metal üzerine metal korozyonunu önler
Gerçekçi Prizmatik Stone™ baskısı, iç astara doku ve zengin bir mavi sunarak güzel bir hava katar
Kolay 20 dakikada kurulum
Sezon dışı saklama işlemine hazırlanırken sökülmesi kolay
Sabit akış kontrolü boşaltma valfi, suyu kolayca boşaltmak için bir bahçe hortumuna takılır (adaptör dahildir)
Havuz Flowclear™ filtre pompalarıyla uyumlu bağlantı parçaları ile donatılmıştır
Yuvarlak biçimi kolay montaj, arttırılmış denge ve daha az boşa giden alan anlamına gelir
İçerik: Bir adet havuz, onarım yaması”

Prefabrik Havuz 56406 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Havuz 56406
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku