Isı Koruyucu Bezi 488cm 58253

   Ürün Ölçüleri

Isı Koruyucu Bezi 488cm 58253

Etiketler: Kategoriler: Stok kodu: 58253

Flowclear™ Solar Havuz Örtüsü, yerüstü havuzunuza dışarıdan yabancı maddelerin girmesini önler. Havuzun üzerinde sera etkisi yaratır. Suyun soğumasını önler. Aynı zamanda, kuru rüzgar etkisiyle oluşan buharlaşmanın ve güneş ışınlarının yol açtığı klor eksilmesinin de önüne geçer. 4.88m çapındaki havuzlar ile kullanmak için uygundur.

Flowclear™ Solar Havuz Örtüsü ile havuz suyunun kirlenmesini ve soğumasını önleyin; havuz mevsiminizi uzatın!

PE malzeme
Güneş enerjili örtü, havuz suyunu ısıtmak için güneş enerjisinden faydalanır ve ısı kaçışını önler
Havuz birikintisini en aza indirir
4,88m (16’) Steel Pro MAX™ Havuzlarına, 4,88m (16’) Power Steel™ Havuzlarına, 4,88m (16’) Power Steel™ Swim Vista Series™ Havuzlarına ve 4,57m (15’) Steel Pro MAX™ Havuzlarına uygundur
İçerik: Bir adet güneş enerjili havuz örtüsü
Not: Bu ürün havuz ısısını korumak amaçlı havuz ısı koruyucu bez ilanıdır. Fotoğraftaki havuz gönderilmemektedir. sadece ısı koruyucu bezi gönderilmektedir.

Isı Koruyucu Bezi 488cm 58253 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Isı Koruyucu Bezi 488cm 58253
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku