Isı Koruyucu Bezi 457cm 58252

   Ürün Ölçüleri

Isı Koruyucu Bezi 457cm 58252

Etiketler: Kategoriler: Stok kodu: 58252

Flowclear™ Solar Havuz Örtüsü yer üstü havuzunuza dışarıdan yabancı maddelerin girmesini önler. Havuzun üzerinde sera etkisi yaratır. Suyun soğumasını önler. Aynı zamanda, kuru rüzgar etkisiyle oluşan buharlaşmanın ve güneş ışınlarının yol açtığı klor eksilmesinin de önüne geçer. 4,57m Fast Set™ ve Power Steel™ havuzların üzerinde kullanmak için uygundur.

Flowclear™ Solar Havuz Örtüsü ile havuz suyunun kirlenmesinin ve soğumasının önüne geçin; havuz mevsiminizi uzatın!

PE malzeme
Güneş enerjili örtü, havuz suyunu ısıtmak için güneş enerjisinden faydalanır ve ısı kaçışını önler
Havuz birikintisini en aza indirir
4,57m (15’) Fast Set™ Havuzlarına, 4,27m (14’) Steel Pro MAX™ Havuzlarına, 4,27m (14’) Power Steel™ Havuzlarına, 3,96m (13′) Steel Pro™ Havuzlarına ve 3,96m (13′) Power Steel™ Havuzlarına uygundur
İçerik: Bir adet güneş enerjili havuz örtüsü
Not: Bu ürün havuz ısısını korumak amaçlı havuz ısı koruyucu bez ilanıdır. Fotoğraftaki havuz gönderilmemektedir. sadece ısı koruyucu bezi gönderilmektedir.

Isı Koruyucu Bezi 457cm 58252 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Isı Koruyucu Bezi 457cm 58252
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku