Büyük Prefabrik Havuz 56405

   Ürün Ölçüleri

400cm x 211cm x 81cm

Marka

bestway

Büyük Prefabrik Havuz 56405

Bestway® Steel Pro™ Prefabrik Yer Üstü Dikdörtgen Havuz

Yaz mevsiminde, kendi evinizin bahçesinde havuz keyfi yapmak gibisi yok!
Bestway® Steel Pro™ Prefabrik Havuz Seti sayesinde bahçenizde son derece dayanıklı ve çok hesaplı bir havuz kurabilirsiniz.

Sağlam Yapı Kalitesi:
Havuzun iskeleti paslanmaz çelik parçalardan, son derece sağlam bir yapıda tasarlanmıştır. Havuzun yüzeyi, delinmelere karşı güçlendirilmiş DuraPlus™ malzemeden imal edilmiştir.
Havuzun kurulumu ve sezon bittiğinde kaldırılıp saklanması çok kolaydır. Ek malzeme ya da alet gerektirmez. Gider vanasına bağlayacağınız bir hortumla kolayca boşaltılır.

Havuz duvarları üst düzey dayanıklık ve uzun kullanım ömrü için polyester kafes dolgu ve iki yüksek ölçü pvc tabakasıyla takviye edilmiş bir malzeme olan DuraPlus™ ile üretilmiştir
Su Kapasitesi (%90): 5.700L (1.506gal.)
FrameLink System™ – özel kalıplanmış T bağlantı elemanları metal üzerine metal korozyonunu önler
Kolay 20 dakikada kurulum
Havuz Flowclear™ filtre pompalarıyla uyumlu bağlantı parçaları ile donatılmıştır.
Sabit akış kontrolü boşaltma valfi, suyu boşaltmak için valfi bir bahçe hortumuna takarak (adaptörlü) boşaltmayı kolaylaştırır
Dikdörtgen şekli, yüzmek ve oyun oynamak için daha fazla alan sağlar
İçerik: Bir Adet Havuz

Büyük Prefabrik Havuz 56405 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Büyük Prefabrik Havuz 56405
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku