Bestway Büyük Prefabrik Havuz 56466

   Ürün Ölçüleri

549cm x 274 cm x 122cm

Marka

bestway

Bestway Büyük Prefabrik Havuz 56466

Bu yaz, evinizin bahçesinde, tam düşlediğiniz gibi bir havuz keyfi yaşayın.

Bestway® Power Steel™ Prefabrik Havuz, kurulumu kolay, uzun ömürlü ve dayanıklı bir havuz çözümü sunar.

Dayanıklı Yapı:
Havuzun paslanmaz çelik borulardan oluşan iskeleti, özel Seal & Lock™ sistemi ile kilitli bağlantılar kullanarak kurulur. Eklem yerlerinde paslanma riski yaratan metal temaslı noktalar bulunmaz. Havuz yüzeyi, basınca ve delinmelere karşı çok dayanıklı 3 katlı Tritech™ malzemeden yapılmıştır. Tritech, PVC ile karşılaştırıldığında, yırtılmaya karşı %15, gerilmelere karşı %33 ve delinmelere karşı %83 daha dayanıklıdır. Havuzun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ek Özellikler:
Bu havuz setine 5678 Litre apasiteli, kum filtreli devir daim sistemi, güvenlik merdiveni ve ChemConnect™ klorlama sistemi dahildir.
ChemConnect™ klorlama sistemi, havuz suyunun her noktasının temiz ve sağlıklı kalitede kalmasını sağlar. Bu havuz, bahçenizde dekoratif durur. Gri dış yüzeyi ve gerçekçi mozaik desenli Ripple Mosaic™ iç yüzeyi ile oldukça şık bir görüntü oluşturur.

Bestway® Power Steel™ Prefabrik Yer Üstü Havuz Seti ile yaz keyfinin tam tadına varın!

Sağlam havuz duvarları bir polyester kafes dolgu ve iki yüksek ölçü PVC tabakasıyla takviye edilmiş 3 katmanlı bir malzeme olan Tritech™ ile üretilmiştir

  • Su Kapasitesi (%90): 14.812 L (3.913 gal.)
  • Korozyona dayanıklı metal çerçeveler
  • Havuz, güvenli ve emniyetli boru bağlantısı için Seal & Lock System™ ile donatılmıştır
  • Ripple Mosaic™ baskı, iç astara gerçekçi bir doku ve zengin mavi renk katar ChemConnect™ dağıtıcı temiz, sağlıklı havuz suyu sağlayan birlikte verilmektedir. Dağıtıcı, uygun kimyasal denge için sabit bir klor seviyesi sağlar 30 Dakikada Kurulum 220-240V~, 5.678 L (1.500 gal.) pompa su akış hızı, 5.300 L (1.400 gal.) entegre havuz sistemi su akış hızı Hızlı bağlantı için akış kontrol konnektörleri Sabit akış kontrolü boşaltma valfi, suyu boşaltmak için valfi bir bahçe hortumuna takarak (adaptörlü) boşaltmayı kolaylaştırır Dikdörtgen şekli, yüzmek ve oyun oynamak için daha fazla alan sağlar

Paket İçeriği

  1. Bir adet havuz,
  2. Kum filtresi pompası,
  3. merdiven,
  4. havuz örtüsü,
  5. ChemConnect™ dağıtıcı,
  6. onarım yaması,

Bestway Büyük Prefabrik Havuz 56466 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Bestway Büyük Prefabrik Havuz 56466
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku