Bestway Şişme Yastık 2 Adet 67121 BW133

   Ürün Ölçüleri

42cm x 28 cm

Marka

bestway

Etiketler: Kategoriler: Stok kodu: BW133

Bestway® Şişme Yastığınız açık hava yolculuklarının mükemmel bir aksesuarıdır.

Kamp yaparken bu yastıkla mükemmel bir uyku çekebilirsiniz. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun olan bu yastığı taşıması ve saklaması kolaydır.

Yumuşak, kadifemsi bir yüzeye sahip olan şişme yastık yüksek konfor sağlar. Sağlam yapısı ve biçimi sayesinde üstüne oturma yastığı olarakta kullanılabilir. Bu yastık standard bir şişirme aparatıyla (sete dahil değil) kolayca şişirilip söndürülebilir. Yolculuklarınızda maksimum konforunuz için, Bestway Şişme Yastığı’nızı nereye giderseniz gidin yanınıza alın!

İç ve dış mekanda kullanım için Sağlam sarmal profilli yapı Taşıması kolay Yastık veya minderli oturak olarak kullanım için Rahat floke edilmiş uyuma yüzeyi

İçerik: 2 adet Yastık

Bestway Şişme Yastık 2 Adet 67121 BW133 ürünümüz ile ilgili tüm yedek parça ve ekipmanlar, Bestway şişme havuz, prefabrik havuz, şişme yatak ve şişme jakuzi ürünleri için malzemeler Feyza Outdoor güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

Stok kodu veya ürün adı ile arama yaparak aradığınız bestway yedek parça listesine ulaşabilirsiniz.

Bestway Şişme Yastık 2 Adet 67121  BW133
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Oku